Красавица, чемпионка, отличный коп. Полиция Днепропетровщины похвасталась уникальной сотрудницей

Накануне Международного женского дня все ведомства и службы напоминают, что самые прекрасные и очаровательные девушки работают именно у них. Напомнила об этом и областная полиция, разместив на своём сайте материал о мастере спорта по пауэрлифтингу и неоднократном призере международных соревнований полицейской Виктории Колесник.

вика-2

«З 2018 року поліцейська Вікторія Колеснік працює інспектором кадрового забезпечення Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області. Активно займатися спортом Вікторія почала у 2015 році, коли навчалася в університеті. Крок за кроком і вже сьогодні вона - багаторазова чемпіонка змагань з важкої атлетики, призерка чемпіонатів з гирьового спорту, учасниця спортивних марафонів міжнародного рівня, змагань з легкої атлетики та поліатлону.

вика

У грудні минулого року поліцейська посіла ІІІ місце у змаганнях з функціонального багатоборства серед жінок на першість Національної поліції України.
Нещодавно Вікторія повернулась з міста Маріуполь, де взяла участь у змаганнях з кросфіту серед силових структур та виборола почесне друге місце.
Окрім основної роботи, поліцейська відповідальна за проведення практичних занять з рукопашного бою для співробітників поліції Дніпропетровської області. Також вона навчає колег особистій безпеці.
Бажаємо Вікторії не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати до наступних нагород як у спорті, так і на службі», - отмечается в сообщении.

вика-3

Ранее мы писали о том, что по итогам лайков в Соцсети был составлен рейтинг ТОП-5 девушек-красавиц из состава полиции Днепра.

 

Метки: Виктория Колесник, полицейская