На Днепропетровщине представили нового прокурора области

14 апреля заместитель Генерального прокурора Игорь Мустеца представил коллективу прокуратуры Днепропетровской области нового руководителя - старшего советника юстиции Александра Панченко. Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.
«Ігор Мустеца наголосив, що основною задачею новопризначеного прокурора Дніпропетровської області бачить виконання тих конституційних функцій, які покладено на органи прокуратури на основі фундаментальних принципів існування правової держави – верховенства права та верховенства закону, а також відновлення довіри до прокуратури та правоохоронної системи в цілому.
У свою чергу Олександр Панченко зазначив, що докладе максимум зусиль для відновлення законності в регіоні, порушених прав громадян та інтересів держави. «Першочерговою буде робота на пріоритетних напрямках – боротьба з корупцією, викриття злочинів у бюджетній сфері, а також такого ганебного явища, як тиск на бізнес. Наша задача – скоординувати роботу усіх правоохоронних органів у регіоні», - наголосив він.
Працюючи в органах прокуратури з 2001 року, Олександр Панченко обіймав керівні посади, у тому числі й в апараті прокуратури області. Остання займана ним посада – керівник Павлоградської місцевої прокуратури.
Також колективу органів прокуратури Дніпропетровщини було представлено новопризначених заступників прокурора області. Ними стали старший радник юстиції Олена Курінна, яка в органах прокуратури працює з 1996 року (остання займана посада – начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області), та старший радник юстиції Сергій Біжко, який обіймав посаду першого заступника Дніпропетровського місцевого прокурора №4, в органах прокуратури працює з 1998 року», - отмечается в сообщении.

прок прок-2
Ранее мы писали  о том, что Днепропетровской местной прокуратурой №3 совместно с полицией области разоблачено должностное лицо государственного предприятия дорожного хозяйства при получении взятки.

Метки: прокурор области