На Днепропетровщине поздравили с 95-летием ветерана Второй мировой войны

95 лет - такой юбилей сегодня, 25 сентября, отмечает житель села Новоивановка ветеран Второй мировой войны Василий Власович Протченко. Об этом сообщается в группе «Першотравневська ОТГ Нікопольський район» в Фейсбуке.
- Народився ювіляр в сім`ї простих селян, разом з дорослими у дитинстві зазнав та відчув на собі лихо голодомору та з молодих літ почав працювати у колгоспі, - отмечается в сообщении. - А коли розпочалася Друга світова разом з односельцям захищав свою Батьківщину від нациських загарбників. Василь Власович нагороджений бойовими нагородами . В нелегкі післявоєнні роки приймав активну участь у розбудові села та колгоспу, невтомно працював на різних роботах та неодноразово був відзначений за самовіддану працю.
Вельмишановний Василю Власовичу! Сьогодні ми маємо щасливу нагоду сердечно привітати Вас із ювілейним Днем народження! 95 років — це велика цифра, що зовсім трохи відокремлює Вас від вікового ювілею. У цей день виcловлюємо Вам глибоку шану та щиро схиляємося перед Вашою мудрістю. Зичимо Вам, дорогий наш ювіляре, здоров’я, сили духа, витримки та довголіття. Нехай Ваш життєвий шлях і в подальшому буде увінчаний миром і добром.

ветеран

ветеран_2

Метки: юбилей