На Днепропетровщине полиция разыскивает чиновника, который требовал с фермера полмиллиона гривен

Правоохранители объявили в розыск злостного вымогателя, о чем сообщает в ФБ Поліція Дніпропетровської області 

«У 2019 році 54-річний посадовець вимагав кошти за зміну цільового призначення землі, а також припинення судових спорів між ОТГ та фермерським господарством.

вз

Злочинну діяльність представника органу виконавчої влади викрили слідчі Павлоградського відділу поліції за процесуального керівництва місцевої прокуратури. Чоловік вимагав, щоб гроші були перераховані двома рівними частинами на його рахунок. В рамках досудового розслідування поліцейські задокументували факт отримання хабаря у сумі 250 тис. гривень.
Також встановлено, що посадовець вніс недостовірні відомості до офіційного документа про самовільне зайняття фермерським господарством земельної ділянки та ненадходження до бюджету територіальної громади коштів за її використання в розмірі понад 500 тис. гривень.

16 липня цього року слідчим за узгодженням з місцевою прокуратурою чоловіку заочно повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі для себе за невчинення або вчинення такою службовою особою, в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) та ч. 1 ст. 366 (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України.

На даний час поліцейські вживають заходи для встановлення місця перебування Гаврилова Миколи Васильовича та його затримання.

Якщо вам відомо місце перебування підозрюваного прохання звернутися до Павлоградського відділу поліції або за телефонами: (066) 414 57 35; 099 924 51 60 або 102. Анонімність гарантуємо. Павлоградський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області», - отмечается в сообщении.

Метки: вымогательство взятки, Гаврилов Микола Васильович, полиция, розыск, фермер