На Днепропетровщине полицейского задержали при получении взятки

Прокуратурой Днепропетровской области совместно с работниками Департамента внутренней безопасности Национальной полиции в области и следователями Территориального управления Государственного бюро расследований, разоблачен инспектор полиции. Он подозревается в вымогательстве и получении неправомерной выгоды, а также предоставлении ее своему руководителю.

Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.

гбр

«За даними слідства, інспектор одного з відділень Криворізького відділу поліції вимагав та отримав від громадянки неправомірну вигоду у сумі 10 000 гривень за непритягнення її неповнолітнього сина до адміністративної відповідальності. У подальшому половину цих коштів поліцейський надав начальнику сектору вказаного відділення поліції за підписання висновку про відсутність складу кримінального правопорушення.

20 липня 2020 року поліцейського затримано в порядку ст. 208 КПК. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.368 та ч.3 ст.369 КК України», - отмечается в сообщении.

гбр-2

Метки: взятка, задержание, полицейский, прокуратура