На Днепропетровщине подозревают военнослужащую в убийстве собутыльника

По данным следствия военнослужащую обвиняют в том, что она в сентябре текущего года, во время совместного употребления спиртных напитков с потерпевшим, толкнула его, отчего тот упал на бетонное покрытие и получил перелом шейного отдела позвоночника. В результате полученной травмы потерпевший скончался. Специализированная прокуратура в военной и оборонной сфере Южного региона об этом сообщает следующее.

- За процесуального керівництва Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно військовослужбовиці однієї з військових частин ЗС України за фактом вбивства через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України).

Обвинувальний акт за цим фактом направлено до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
За скоєний злочин жінці загрожує покарання у виді обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

суд

Метки: военная прокуратура, военнослужащая, убийство