На Днепропетровщине патрульный спас 80-летнего дедушку от холодной смерти

Безусловно, формирование полицейского как профессионала, начинается не с усвоения специальных знаний, а прежде всего из воспитания человеческих качеств. Об Игоре Качалове - полицейском большой души сообщается на фб- странице Полицейские офицеры громад.
«Старший лейтенант поліції Ігор Качалов офіцер Богданівська_ТГ. Близько двох років тому, під час ознайомлення із територією та специфікою своєї громади, він дізнався про місцевого самотнього чоловіка. Його доля не залишила Ігоря байдужим, відтак, зав’язалось приятелювання поліцейського та 80-річного дідуся. Час від часу Ігор навідувався до старенького, щоб допомогти по господарству або просто дружньо погомоніти.
З приходом морозів і без того нелегке життя чоловіка ускладнилось. Розуміючи, що без сторонньої допомоги та підтримки чоловік залишиться, м’яко кажучи, у важкому становищі, Ігор Качалов розгорнув справжню кампанію. Буквально за пару днів дідусеві придбали обігрівач, теплу ковдру і навіть встановили телевізор. Також, до допомоги правоохоронець залучив і самоврядування громади. Днями, у помешканні встановлять двері, згодом відремонтують підлогу. Дідусь тішиться, що на нього звернули увагу, бо подолати скруту наодинці — для нього задача не посильна.
Ця історія яскравий приклад того, що не завжди потрібні великі кошти або надприродні зусилля, щоб простягнути руку допомоги нужденним. Необхідна тільки небайдужість, бажання та чуйне серце. Підтримуйте самотніх людей, вони потребують спілкування і високо цінують увагу». – отмечается в сообщении.

б_ б__ю б_ю_ти б_юим б_ют

Метки: пожилой человек, полицейский, помощь