Под Днепром открылась новая школа с австрийским лифтом

В Слобажанском открыли чудо- школу, в котором кроме всего прочего установлен стеклянный лифт, изготовленный по специальному проекту в Австрии. Речь идет о новом корпусе Слобожанской школы №2. Об этом сообщается на ФБ-странице Дніпропетровська обласна рада

image4

ш-88

- 1 вересня тут сядуть за нові парти понад 850 учнів
Вперше поріг школи переступлять учні 7 перших класів. В кожному з яких майже по 30 дітей.
Нова школа в Слобожанському!
Сьогодні тут зібралися всі, хто причетний до її будівництва, аби вже мати 100% впевненість у готовності школи приймати учнів.
Просторі класи, оснащені новим обладнанням, лінгафонні кабінети, мультимедійний кабінет замість бібліотеки, кабінет психолога, спортивна зала, оснащена вентиляцією, скляний ліфт для дітей з інвалідністю, який був замовлений за спеціальним проектом в Австрії.
Школа побудована з використанням новітніх енергозбережних технологій. Харчоблок оснащений надсучасним обладнанням та системою очистки води для приготування їжі. Окрему увагу приділили безпеці, тут встановлено 54 камери відео спостереження з середини та зовні.
Загальна вартість будівництва понад 120 мільйонів, з яких більша частина – це гроші Слобожанської громади, решта – обласного бюджету, - отмечается в сообщении.

ш ш-2 ш-5 ш-9

Метки: новая школа, пгт. Слобожанский