На Днепропетровщине отдыхающие в лесу родители потеряли 2 – летнего сына с собакой

9 июня в 20:30 в Царичанское отделение полиции поступило сообщение об исчезновении двухлетнего Иванка. Сначала родители искали малыша самостоятельно. Не найдя, сообщили правоохранительные органы. Как выяснилось впоследствии, взрослые вместе с ребенком отдыхали у детского лагеря «Лесная сказка» (район Могилева и Лисковка), отвлеклись и потеряли сына. Семья проживает в Каменском. Об этом сообщает еxo.in.ua.

сын_с_собакой
-До пошуків зниклого залучили близько півсотні поліцейських та місцевих жителів з числа Могилівської самооборони, - отмечается в сообщении. - Вони прочісували ліс, обстежували береги річки, паралельно розіславши орієнтування про зникнення Іванка до прилеглих сіл. Десь близько 22:30 малого випадково побачили хлопці, які відпочивали на березі Орелі в районі Брідок, та одразу повідомили поліцію. Поява малюка в такий пізній час молодиків дуже здивувала. Із їхніх слів, дитина усе кликала маму, а поряд неї бігла його собака. Як тільки Іванко опинився в руках поліцейських, від втоми миттєво заснув. Хлопчик був без одягу, переляканий і знесилений, говорити взагалі не міг. До відділку взяли і вірну дворнягу, яка ні на крок не відходила від малого.
З’ясувалося, що дитина пройшла берегом близько п’яти кілометрів. Місцеві очевидці події стверджують, що берегова місцина заросла чагарниками і ходити там важко навіть дорослій людині. Вони припускають, що якби біля Іванка не було поряд собаки, то могло все бути гірше.
У цій історії собака стала героєм і підтвердила народну мудрість, що собака — справжній товариш людини.
Щодо батьків хлопчика поліцейські склали протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення . Їх чекає штраф.

Метки: пропал ребенок