На Днепропетровщине освободили людей, удерживаемых в трудовом рабстве

Правоохранители разоблачили преступную группу, которая держала людей в трудовом рабстве. Люди работали на полях в Апостоловском районе, не имели возможности покинуть место работы и почти даром выполняли «черную» работу. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- Слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області спільно зі співробітниками управління боротьби з торгівлею людьми встановили, що злочинна група складалася з шести осіб, мешканців м. Апостолове Дніпропетровської області. Протягом 2019-2020 років зловмисники вербували людей із вразливих груп населення, обіцяючи проживання, харчування та гідну оплату. Натомість заробітчани проживали у бараках і тяжко працювали на польових роботах.
В рамках розслідування за місцями мешкання фігурантів відбулися санкціоновані обшуки, в результаті яких поліцейські вилучили речові докази незаконної діяльності – майже 300 тис. гривень, 650 л спирту, понад тисячі пачок цигарок, чорнові записи та комп’ютерну техніку. Також слідчі опитали потерпілих та свідків, які підтверджують факт трудової експлуатації.
Дії зловмисників кваліфіковані за ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Їм загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі. Наразі вирішується питання про вручення трьом фігурантам повідомлення про підозру. Проводяться подальші слідчі дії.

раб раб_2 раб_3

Метки: работа, рабство