На Днепропетровщине еще одна остановка стала шедевром

У жителей Петропавловки стало доброй традицией своими силами приводить в порядок заброшенные остановки и украшать их. Теперь обновленная, упорядоченная остановка общественного транспорта стала украшением микрорайона улицы Мира на въезде со стороны Троицкого. Сайт petropavlivka.city об этом сообщает следующее

До свого оновлення ця зупинка нічим не відрізнялася від своїх «сестер по нещастю», а можливо була ще в гіршому становищі: обшарпані стіни, тріщини, протікає дах. Немає порядку і навколо зупинки. Дивитися на цю руїну вже не мали сил небайдужі жителі селища.

Довго не роздумуючи, Юлія Усатенко створила ініціативну групу. Разом і подали заявку до селищної ради на участь в конкурсі «Селище своїми руками». Дуже вірили в перемогу, тому, напевне, й отримали бажаний грант. За виграні кошти придбали необхідний будівельний матеріал та фарби. Для оздоблення запросили справжніх художників.

Упорядковувати зупинку взялися Владислав та Марина Макуха, Олександр Усатенко, Віталій Корх. Будівельними матеріалами забезпечив Максим Брацило. Кошти на створення картини надав Сергій Войнов.

Коли зупинку «омолодили» – поштукатурили, поремонтували дах, привели до порядку прилеглу територію – до справи взялися місцеві художники Наталія Стряпкова та Євгеній Чубас.

За три дні Наталія та Євгеній створили мистицьке диво – картину із зображенням дівчинки, в обіймах якої красень-лебідь. Під час завершення картини випадкові прохожі не приховували свого захоплення і щиро дякували творцям нової зупинки. Зізнаються художники, що дуже бояться, аби вандали не зіпсували картини, і щиро сподіваються на жителів, які убережуть оздоблення зупинки.

Petropavlivka.city вважає, що Петропавлівську зупинку прикрасив справжній шедевр мистецтва.

шед шед_2 шед_3

 

Метки: остановка, петриковская роспись