На Днепропетровщине ООО незаконно высушило водоемы

Никопольской местной прокуратурой начато уголовное производство по факту истощения водных источников, что создало опасность для окружающей среды (ч.1 ст.242 УК Украины). Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области.

-Встановлено, що у 2005 році між Апостолівською районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори оренди земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб та обслуговування господарських будівель і споруд площею понад 330 га строком на 49 років.

Однак посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю висушили вказані земельні ділянки водного фонду та всупереч цільовому призначенню використовують їх для вирощування сільськогосподарської культури.

За вказаними фактами призначено перевірки управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області та Державної екологічної інспекції в області для встановлення завданих збитків в результаті виснаження водних джерел.

Досудове розслідування наразі триває. Процесуальне керівництво здійснюється Апостолівським відділом Нікопольської місцевої прокуратури.

Метки: водоемы, истощение водных источников, ООО, прокуратура, экология