На Днепропетровщине обокрали магазин по сценарию старинного детектива

В старом детективе банда находчивых воров забиралась в универмаг под самое закрытие, после чего преступники притворялись манекенами. Ну а ночью лже-манекены «оживали» и брали всё самое ценное. Утром же воры смешивались с толпой покупателей и уходили.
Подобным образом решил поступить и злоумышленник в пгт Мелиоративное, о чем сообщается в группе Піщанська об'єднана територіальна громада 

«21.02.2020 року близько восьмої ранку власниця магазину у смт. Меліоративне прийшла до себе на роботу, відкрила магазин і одразу помітила, що її товар знаходиться не на своїх місцях. Вона вирішила не заходити у магазин і зателефонувати на мобільний телефон поліцейського офіцера громади Artem Denisenko.
Поліцейські відреагували та оперативно прибули на місце події. І не дарма! В магазині поліцейські виявили особу, яка намагалася сховатися.
З’ясувалось, молодий чоловік вчора ввечорі, перед закриттям магазину, сховався від очей продавчині, щоб залишитись «переночувати та трішки поживитись», а коли магазин зачинився, юнак спокійно забрав собі грошові кошти у сумі близько 4.5 тис. грн, продукти, цигарки... але покинути місце злочину не зміг, тому що магазин з середини відчинити не вдалося. Тоді він вирішив залишитись до ранку і вранці вийти з магазину наче перший покупець. Ніч була довга, продуктів на полицях багато. Їсти не переїсти...
Але зранку горе-крадію ще раз не пощастило, він був затриманий поліцією разом з усім вкраденим у кишенях»,- отмечается в сообщении.

вор вор-2 вор-3 вор-66

Ранее мы писали  о том, что в Днепре грабители в масках обокрали магазин шуб.

Метки: воровоство, магазин, пгт Мелиоративное