На Днепропетровщине неурожай яблок

Если в прошлом году яблок было хоть завались, то в нынешнем неурожай. С яблоками, можно сказать, напряженка. Но чем меньше яблок, тем ценнее садовники. Об этом сообщает Берег надiй 

ябло

«Чим менше яблук – тим цінніші садівники
Твердження щодо нашої зони ризикованого землеробства цього року як ніхто краще відчули на собі садівники району. Бо такого низького врожаю яблук вже давно не було, особливо після рекордного минулорічного сезону.
Не стала винятком і садова бригада ТОВ „Гарант-Агро”. Як розповів бригадир Василь Ільєнко, торік було зібрано понад 250 тонни яблук, а нинішнього ледь 30-ть натягнуть:
- Тоді не знали куди їх хоч по гривні збути, а зараз не знаємо як від покупців відбитись.
Це справді велика проблема агровиробників – нестабільність і непрогнозованість ринку. Західні партнери уже давно все вирішують на агроярмарках, де укладаються річні контракти, і товаровиробники можуть планувати свою економіку. Вітчизняні ж аграрії як і раніше залежать від Божої благодаті та щедрості закупівельників.
Одна втіха – у такі неврожайні роки з’являється більше поваги до селян і всі починають більше розуміти, хто є справжніми годувальниками країни», - отмечает автор публикации Станислав Ткачев.

Ранее мы писали  о том, что год назад из-за большого урожая и низкой закупочной цены на Днепропетровщине садоводы отказываются убирать яблоки.

Метки: неурожай, яблоки