На Днепропетровщине нетрезвая мать выгнала из дома раздетых детей

Нетрезвая женщина выгнала двух малолетних девочек на улицу и к тому же побила их. О недостойном поступке горе-мамы проинформировали полиции и разбираться в сложившейся ситуации пришлось правоохранителям.

Об этом на своей фб-странице сообщает Поліцейський офіцер громади Підгородненської ОТГ 

ми_т_бю...

«2.03.2021 близько 16год 30хв до ПОГ Підгородненської ОТГ надійшов дзвінок від однієї жительки с. Хуторо-Губиниха, яка повідомила, що сусіди привели до неї двох дівчаток 2-х та 7-ми років, які були вдягнуті не по погоді, брудні, мокрі та голодні. Старша дівчинка говорила, що мама їх побила та вигнала з дому ще близько 8-ї години ранку, так як була п'яна, та весь цей час провели на вулиці.

ми__

Виїхавши на місце разом з працівником служби у справах дітей Підгородненської міської ради, та працівниками відділу Ювенальної Превенції Новомосковського РВП. Складено два протоколи за ст. 184 КУпАП. Перевірено дітей, обстежено житло та опитано матір, яка на момент приїзду поліцейських не знала де її діти.

Дітей вилучено до Новомосковської ЦРЛ. Разом з Підгородненською міською радою, в найкоротший термін, маємо вирішити питання, що до подальшої долі цих дітей», - отмечается в сообщении.

мипр_бб

мипро_ббю мибю ми_яяя ми_сссс

Метки: дети