На Днепропетровщине начальника одного из отделений полиции задержали при получении взятки

Сотрудники прокуратуры Днепропетровской области совместно со следователями Территориального управления ГБР, и работниками Днепропетровского управления Департамента внутренней безопасности Национальной полиции Украины задержали начальника одного из отделений Каменского отдела полиции при получении неправомерной выгоды (ч.3 ст.368 УК Украины ). Иными словами - взятки.
Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.
«За даними слідства, начальник відділення поліції вимагав від громадянина 5 000 гривень неправомірної вигоди за повернення спецтехніки: екскаватора та мікроавтобуса, які були вилучені в рамках кримінального провадження. Крім того, правоохоронець повідомив, що за безперешкодне здійснення підприємницької діяльності останній повинен сплачувати йому щомісяця від 10 000 до 15 000 гривень.
Наразі поліцейському повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади», - отмечается в сообщении.

карт карт-2 карт-3

Метки: взятка