16 лет насиловали детей: на Днепропетровщине судят банду извращенцев

Правоохранители направили в суд обвинительный акт в отношении шестерых лиц за преступления против детей. Четверо из злоумышленников в составе организованной группы в течение длительного времени насиловали малолетних детей и снимали  на видео свои преступления. Порнгорафию продавали за большие деньги.
Вот что пишет по поводу страшного преступления пресс-служба областной прокуратуры
«Злочинну діяльність двоє учасників групи розпочали ще у 2002 році та поступово залучили до неї ще двох осіб. Нехтуючи загальнолюдськими принципами моралі, зловмисники систематично ґвалтували та розбещували малолітніх дітей, користуючись тим, що потерпілі перебували у безпорадному стані та не могли чинити опір. Знущання над дітьми учасники групи фіксували на відео, які у подальшому розповсюджували у мережі Інтернет.
Серед причетних до злочинів осіб були три молоді жінки (одна з них колишня жертва ґвалтівників), які примушували до участі у створенні порнографічної продукції та до сексуальної експлуатації власних дітей.
Дії трьох учасників групи кваліфікуються за ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156 та ч. ч. 4, 5 ст.301 КК України (зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років; розбещення малолітніх; виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, що містять дитячу порнографію). Їх спільнику – організатору групи, окрім вказаних правопорушень, інкримінується також задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, вчинене щодо малолітньої (ч.3 ст.153 КК України).
Також на лаві підсудних опинився ще один співучасник за зґвалтування малолітніх (ч.4 ст.152 КК України) та їх спільна знайома - за розбещення дітей (ч.2 ст.156 КК України)», - отмечается в сообщении.

Метки: педофилы, суд