На Днепропетровщине мошенники продавали несуществующие авто через Интернет

На Днепропетровщине возбуждено уголовное дело в отношении пяти участников преступной группы, которые подозреваются в завладении почти 1 млн. грн. доверчивых граждан (ч.4 ст.190 УК Украины). Пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области об этом сообщает следующее.

-За даними слідства, 29-річний чоловік організував злочинне угруповання, до складу якого входили четверо його приятельок, з метою заволодіння грошовими коштами довірливих громадян шляхом продажу неіснуючих транспортних засобів.

Діючи згідно розробленого плану, зловмисники розміщували неправдиву інформацію про продаж автомобілів через сайти оголошень у мережі Інтернет та у подальшому укладали з клієнтами договори купівлі-продажу від імені фіктивних підприємств. Аби створити ілюзію фінансово-стійкого підприємства, учасники групи орендували офіси та набирали працівників на роботу в якості менеджерів компанії.

Після одержання від покупців грошових коштів, вказані особи під вигаданими приводами повідомляли про неможливість видачі товару, тим часом змінювали офісні приміщення та відключали всі контактні телефони.
Наразі всім учасникам злочинної групи повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.

 

Метки: автомобили, мошенничество, преступная группа, прокуратура