На Днепропетровщине ликвидировали конвертационный центр со сделками на миллионы гривен

Члены преступной группы «оказывали услуги» предприятиям Днепропетровщины по формированию искусственного налогового кредита и перевода безналичных средств в наличность. Кроме того, полицейские разоблачили схему по выводу денег через искусственно созданные фирмы с признаками фиктивности. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
- Наразі встановлені п’ять осіб, які зловживали своїм службовим становищем та підробляли офіційні документи. Своїми діями з 2019 року вони нанесли державі збитки в особливо великих розмірах. Їх «послугами» скористалися близько 40 підприємств області. За фактами їх злочинної діяльності були відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) Кримінального кодексу України.
17 грудня співробітники внутрішньої безпеки фіскальної служби, поліцейські слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області спільно з працівниками СБУ та під процесуальним керівництвом прокуратури, провели близько 20 санкціонованих обшуків за місцями мешкання та роботи фігурантів у містах Дніпро та Нікополь.
За результатами проведених слідчих дій вилучено понад 22 мільйони гривень у різній валюті, банківські карти, печатки фіктивних підприємств, підробні документи, комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які можуть містити докази злочинної діяльності, бухгалтерську документацію. Також вилучені автомобілі фігурантів «Lexus GX» та «Porshe Cayenne».
Підозрюваним у зловживанні службовим становищем загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

пол пол_2 пол_3 пол_4

Метки: махинации, преступная группировка