На Днепропетровщине “кошмарили” фермеров: бандиты задержаны

Во время полицейской спецоперации в Каменском с участием спецназа «КОРД» задержаны члены преступной группы, которые запугивали фермеров.
Об этом сообщается в группе Типичный Днепродзержинск 

село

«Раніше судимі чоловіки віком 25, 26 та 28 років підозрюються у скоєнні хуліганства, підпалу, розбійних нападів та вимаганні грошових коштів у аграріїв та підприємців Верхньодніпровського і Криничанського районів.

22 жовтня поліцейськими управління стратегічних розслідувань спільно з працівниками «КОРД» було затримано трьох членів злочинної групи. За місцем їх мешкання та в автомобілях були проведені обшуки, в ході яких вилучено балаклави, перчатки та зброю, яка використовувалась під час вчинення злочинів.

Документування групи почалось із вчинення ними у вересні 2019 року хуліганства із застосуванням зброї. Під час нападу вони спричинили місцевому жителю вогнепальне поранення. В ході розслідування було встановлено, що мешканці Дніпропетровської області згрупувалися для вимагання грошових коштів у фермерів та можуть бути причетні до ряду резонансних злочинів», - отмечается в сообщении Евгения Крохмаля.

село-2 село-4

Ранее мы писали  о том, что на Днепропетровщине рэкетиры сожгли имущество фермеров и угрожали сжечь село.

Метки: Каменское, преступная группа, фермеры