На Днепропетровщине консультации кардиологов теперь можно получить по телефону

В Днепропетровском областном кардиологическом центре запустили телефонные консультации. Жители области могут дистанционно посоветоваться с кардиологами, кардиохирургами и специалистами по нарушению сердечного ритма. Об этом сообщили в департаменте здравоохранения Днепропетровской облгосадминистрации.

кардиолог

-В умовах карантину у лікарнях області обмежили планові консультації та прийом пацієнтів, - отмечается в сообщении. - Але під час пандемії коронавірусу у групі ризику опинилися саме люди із серцево-судинними захворюваннями.
-Тому запустили для мешканців Дніпропетровщини телефонні консультації, – розповіла директорка Дніпропетровського обласного кардіологічного центру Олена Лугова. – Якщо у вас є щонайменші прояви серцево-судинних захворювань або занепокоєння щодо коронавірусу – можна дзвонити до нас. Фахівці розкажуть, зокрема, як впливає COVID-19 на організм, як вберегтися від інфекції, на що першочергово звертати увагу та за яких симптомів потрібна госпіталізація. Надання допомоги при захворюваннях, які потребують кардіохірургічних операцій, продовжується.
Отримати консультацію фахівців Дніпропетровського обласного кардіологічного центру можна за телефонами: лікар приймального відділення – (056) 744-88-41, лікар кардіолог дорослий – (056) 740-96-79, лікар аритмолог (056) 740-96-76, лікар-кардіолог дитячий (067) 112-10-20, лікар кардіохірург (056) 740-96-81.
Нині на Дніпропетровщині лабораторно підтверджені 9 випадків зараження коронавірусом.

Метки: кардиолог, консультация