На Днепропетровщине кассиры запрещают пассажирам автобусов выбегать в туалет

К пассажирам рейса Покровск-Межевая-Новопавловка теперь предъявляются особые требования. О них в группе «Межівський район, Дніпропетровська область -ДЛЯ ВСИХ» в Фейсбуке сообщила кассир Наталия Гришко.
-Шановні односельчани!!!! Звертаємо вашу увагу на те, що по рейсу Покровськ-Межова-Новопавлівка є порушення правил за які МИ касири відповідаємо штрафами!!! – отмечается в сообщении. - Ні мені, ні Татьяні взагалі не цікаво сплачувати за ВАС шановних штраф!!! Якщо Ви будете на стоянці вибігати з автобуса і бігти до туалету, то будете сплачувати проїзд до вашої кінцевої зупинки!!!

Почему же пассажирам нельзя сходить по нужде, если приспичило? Как выяснилось, таким образом кассирам тяжело отслеживать пассажиропоток.

 - Транзитних пасажирів повинен обілечувати водій, і я зі своїми пасажирами повинна звірити кількість всих щоб зійшлося і не було питань до нас чому сіла людина без квитка! Але на наші зауяаження ніхто не реагує ні водій, ні перевізник на жаль!!! Я розумію, що ми не можемо заборонити людям виходити до туалету, цього ніде не написано, але ж і платити свої кошти теж не хочеться!! - пояснила Наталья в комментариях. -Ви що думаєте я нічого не розумію!? Я все і всих розумію, але над нами 21 чоловік директорів, і всі щось від нас хочуть! Ви думаєте ми від всього цього отримуємо задоволення!? Ні!!!! Ці всі незручності будуть до кінця року! Після нового року, цей рейс скоріше за все буде скасовано ! Я розумію, що ми не можемо заборонити людям виходити до туалету, цього не має ніде написано, але ж і платити свої кошти теж не хочеться!!
скрин

Метки: автобусная станция, Межевая