На Днепропетровщине из-за небрежности младшего сержанта утрачено военное имущество на 540 тыс. грн.

Военнослужащий одной из воинских частей Днепропетровщины подозревается в необеспечении условий хранения военного имущества, из-за чего было утрачено 36 радиостанций Motorolla DP 4400, 20 радиостанций Motorolla DP 4800, 19 зарядных устройств и 94 аккумуляторных батарей к указанным радиостанциям. Вследствие этого государству нанесен ущерб на общую сумму более 540 тыс. гривен. В группе «Військова прокуратура Південного регіону України» в Фейсбук Об этом сообщается следующее.

-За процесуального керівництва Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України, 02.06.2020, слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві, повідомили про підозру у недбалому ставленні до військової служби молодшому сержанту Б. однієї з військових частин Дніпропетровщини (ч. 3 ст. 425 КК України).
Досудове розслідування триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

пидозра

Метки: военная прокуратура, ущерб