На Днепропетровщине группу наркодельцов возглавлял экс-полицейский

Служба безопасности Украины блокировала деятельность наркогруппировки, организованной бывшим следователем одного из райотделов милиции Кривого Рога.

Совместно со знакомыми в местных криминальных кругах злоумышленник создал преступную группировку из 25 человек и контролировал сбыт метамфетамина в нескольких районах города. По оперативной информации, психотропы злоумышленники изготавливали в собственной нарколаборатории, которую обустроили в одной из соседних областей. Ежемесячно дельцы сбывали запрещенных веществ на более чем миллион гривен.
Об этом сообщается в ФБ-группе Управління СБ України у Дніпропетровській області

«Організатора та п`ятьох його спільників правоохоронці затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час підготовки до збуту чергової партії «товару».
У ході проведення 12 обшуків за місцями зберігання наркотиків, а також у помешканнях фігурантів справи вилучено майже тисячу розфасованих доз метамфетаміну і канабісу загальною вартістю понад 1,4 мільйона гривень, за цінами чорного ринку, та гроші, отримані незаконним шляхом.
У межах відкритого кримінального провадження, вирішується питання щодо повідомлення учасникам групи про підозру за ч.3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, та обрання міри запобіжного заходу», - отмечается в сообщении.

до до-2 до-3 до-4

Ранее мы писали  о том, что в Днепре 6-летний мальчик спас родителей от передоза наркотиков.

Метки: наркогруппировка, СБУ, экс-полицейский