На Днепропетровщине формируется новый состав общественного экологического совета, подавайте заявки

Инициативная группа ведет подготовку учредительного собрания по формированию нового состава общественного экологического совета при Днепропетровской облгосадминистрации. В соцсети Департамент экологии и природных ресурсов Днепропетровской ОГА сообщает следующее.

экосовет

-Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування складу громадської екологічної ради при Дніпропетровській облдержадміністрації повідомляє інститути громадянського суспільства Дніпропетровської області, що згідно з рішенням ініціативної групи продовжено на 30 календарних днів термін подання документів для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської екологічної ради при Дніпропетровській облдержадміністрації. Відповідне рішення прийнято у зв’язку з дуже низькою активністю подання документів для делегування своїх представників інститутами громадянського суспільства.
Попередньо, 28 жовтня 2019 року о 14:00 в приміщенні департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації (49000, м. Дніпро, вул. Лабораторна, 69) заплановано проведення установчих зборів з формування складу громадської екологічної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації на 2019 – 2021 роки.

Заяви та копії документів для участі в установчих зборах приймаються до 27 вересня 2019 року в паперовому вигляді за адресою: м.Дніпро, вул.Лабораторна, 69, департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації, в електронному вигляді на електронну адресу: department.eco18@gmail.com.

За 30 календарних днів (27 вересня 2019 року) до проведення установчих зборів прийом заяв для участі у них припиняється.

Ініціативна група перевіряє відповідність поданих документів. За результатами перевірки документів, поданих інститутами громадянського суспільства, на відповідність установленим вимогам, ініціативна група складає список кандидатів до складу громадської ради, які можуть брати участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови. Уточнену інформацію про місце проведення установчих зборів буде повідомлено на офіційному веб-сайті ОДА та в інший прийнятний спосіб не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів.

Відповідальною особою за проведення установчих зборів з формування складу громадської екологічної ради при Дніпропетровській облдержадміністрації є голова ініціативної групи Матвій Ігор Петрович.
Документи подавати секретарю ініціативної групи Скринник Світлані Олександрівні (096 512 94 24, e-mail: department.eco18@gmail.com, м.Дніпро, вул.Лабораторна, 69, департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації).

Слідкуйте за новинами щодо підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської екологічної ради при ДніпроОДА:

на сторінці Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА у розділі "Громадська екологічна рада при ДніпроОДА" на офіційному веб-сайті Дніпропетровської ОДА https://adm.dp.gov.ua

Метки: Департамент экологии и природных ресурсов, ДнепрОГА, экологический совет