На  Днепропетровщине директор предприятия украл 3 млн. грн, выделенные на реконструкцию детсада

Приговором Индустриального районного суда Днепра директор общества с ограниченной ответственностью признан виновным в совершении уголовных преступлений, предусмотренных ч.5 ст.191 и ч.2 ст.366 УК Украины (завладение чужим имуществом путем злоупотребления служебным лицом своим служебным положением, совершенное в особо крупных размерах; служебный подлог, повлекшее тяжкие последствия). Пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области по этому делу сообщила следующее.

ден_ги

-За версією слідства, у червні 2017 року між Горьківською сільською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на виконання робіт з реконструкції будівлі дитячого садка з улаштуванням автономної котельні.

З метою заволодіння грошовими коштами територіальної громади, директор товариства з обмеженою відповідальністю умисно вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу виконаних будівельних робіт, внаслідок чого безпідставно отримав на рахунок підприємства понад 3 млн грн державних коштів.

Свою вину посадовець не визнав, проте її повністю доведено стороною обвинувачення, яке підтримувалось Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3.

Суд призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на 3 роки, з конфіскацією всього особисто належного йому майна.

 

Метки: предприятие, хищение денег