На Днепропетровщине чиновники перепутали времена года и ставят детские площадки

На окраине Днепропетровской области уже выпал первый снег, и неожиданно в с. Новом и пос. Губинихе Новомосковского района торжественно были открыты, откуда ни возьмись взявшиеся, детские площадки. Открытие подогнали ко дню Святого Николая. на открытие игрового майданчика, как водится, приехали большие люди.
В группе «Присамарська нива» в Фейсбуке сообщается следующее:.

- Порадіти разом із юними та дорослими жителями села і селища з такої нагоди прибули депутат обласної ради А. Г. Білик, миколаївський сільський голова І. П. Полтавець та в. о. губиниського селищного голови Л. Д. Єсін, директор агрофірми ім. Горького, депутат районної ради М. В. Бочкар, на адресу яких того дня пролунали слова подяки за сприяння в отриманні таких приємних подарунків та допомогу в їх облаштуванні. Вдячність за турботу і піклування про підростаюче покоління висловили й народному депутату України 8-го скликання В. Г. Нестеренку, за ініціативи якого було реалізовано проект з встановлення дитячих ігрових і спортивних майданчиків у кожному населеному пункті району з залученням бюджетних і позабюджетних коштів.
Після традиційного перерізування символічної стрічки діти залюбки опановували нові атракціони, на яких відтепер вони весело проводитимуть час, - говорится в сообщении.

 

дети пл пл_2 пл_3 пл_4

Метки: детские площадки