На Днепропетровщине будут судить военнослужащего за кражу автомобиля

Под процессуальным руководством Военной прокуратуры Днепропетровского гарнизона следователи Новомосковского отдела полиции закончили досудебное расследование направили в суд обвинение в отношении военнослужащего по факту незаконного завладения транспортным средством (ч. 1 ст. 289 УК Украины). В группе «Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного рег.» в Фейсбуке об этом сообщается сдедующее.

- За даними слідства, військовослужбовець військової служби за контрактом обвинувачується в тому, що він 30 вересня 2020 року, перебуваючи у смт. Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області, не маючи будь-якого дозволу та права на користування транспортним засобом, з метою використання у власних потребах, незаконно заволодів автомобілем марки «ВАЗ 21061», який належить іншому громадянину, та поїхав на ньому з місця злочину по своїх справах.

За скоєне правопорушення військовослужбовцю загрожує покарання у виді штрафу від 1000 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Метки: авто, военнослужащий, кража, суд, угон