С “кровавого” недостроя в Желтых Водах опять сорвался подросток

ЧП произошло 1 января, в Желтых Водах, где 15-летний Артем Троценко сорвался с печально известной «монолитки». Подросток в тяжелом состоянии госпитализирован.

артем

Объявлен сбор средств на лечение пострадавшего.

Об этом сообщает Благотворительный фонд Герда.

«У хлопця батьків немає, знаходиться під опікою бабусі. Артем займається спортом, алкоголь не вживає. В новорічну ніч хлопець впав із «монолітки».

Знайшли його ввечері 1.01. Отримана велика кількість травм, хлопець зараз у комі. У крові алкоголю знайдено не було. Є позитивна динаміка, тому шанси на життя є. Зараз важливо врятувати життя дитини.

Сестри хлопця звертаються за допомогою: «Люди! Благаємо Вас про допомогу! Ніколи не думали, що в нашій родині станеться така біда..

Наш брат -Троценко Артем Олександрович зараз перебуває у дуже тяжкому стані. Вчора він потрапив до реанімації Жовтоводської лікарні з дуже тяжкими ушкодженнями внутрішніх органів. Йому зробили тяжку операцію, та транспортували до м. Дніпро. Там лікарі далі продовжуватимуть боротися за його життя.

Всі, хто знає нашого брата, люди - не будьте байдужими!!! Допоможіть врятувати хорошого сина, чуйного брата і просто хорошу людину! Ми віримо, що Артем одужає. Але для цього потрібні великі кошти.

Молимо Вас - не будьте байдужими до нашої біди!»

Просимо підтримати родину та долучитися до збору кошті.  Кожна гривня - це велика допомога у лікуванні Артема.

Не будьте байдужими, подаріть хлопцю шанс на життя.

Збір та оплата ліків повністю ведеться через Фонд.

артем-2

Картка Приват Банку: 5169 3305 1488 0399 (Карта «ключ до рахунку» юридичної особи БФ «Герда», директор Мурашкін Михайло).

Для юридичних осіб:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ГЕРДА” ІМ.АННИ СМОЛЬСКОЇ”

ЄДРПОУ 39601699

Р\Р 26005050258877 в відділенні «Жовтоводська філія» ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299», - отмечается в сообщении.

Р\Р 26005050258877 в відділенні «Жовтоводська філія» ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299», - отмечается в сообщении.

артем-3

Ранее мы писали о том, что 16 июня 2019 года в Желтых Водах с недостроенной высотки упали две девочки. Одна их них погибла.

Метки: несчастный случай, подросток, помощь, строительство дома