На будівлю школи № 22 у Дніпрі очікує реконструкція

У Дніпрі будівлю спеціалізованої школи № 22 (з поглибленим вивченням англійської мови) реконструюють. Це пов’язано з аварійним станом споруди.

Conv_IMG_5745

«Торік на будівлі школи виявили тріщини. Департамент гуманітарної політики міськради замовив проведення технічного звіту з інструментальним дослідженням споруди. На підставі відповідних висновків будівлю школи визнано аварійною з 4-ю категорією. У зв’язку з цим вирішено призупинити її експлуатацію для усунення усіх чинників, які призвели до аварійності», – розповів під час виїзної пресконференції 11 лютого в. о. начальника відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики міської ради Олександр Аджимян.

Conv_IMG_5735

Зі свого боку заступник начальника управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструтури ДМР Петро Шматченко зазначив: «Наш департамент –замовник на проведення реконструкції будівлі школи. До початку проведення робіт буде виконаний комплекс підготовчих заходів: проєкт реконструкції, його експертиза. А також додаткові інженерні обстеження (геологія, геодезія), розрахунок схилу Рибальської балки, біля якої розташована школа, визначення рівня ґрунтових вод. Без цих досліджень немає сенсу проводити реконструкцію, оскільки, як відомо, балка схильна до зсувних процесів. Після цього вже будуть відомі строки і вартість робіт. Реконструюємо не лише саму будівлю школи, а й укріпимо майданчик навкруги неї для захисту від підтоплень».

Conv_IMG_5731

За словами директорки школи № 22 Наталії Ткач, будівля не функціонує з другого семестру. «Але ми продовжуємо працювати – в інших закладах освіти. Початкові класи навчаються у школі № 13, а 5-11 класи – у гімназії № 2. Проєктна потужність цих закладів дозволила прийняти і наші класи. Освітній процес для учнів теж цілком забезпечують учителі нашої школи. Звісно, усі ми очікуємо на повернення у стіни рідної школи після того, як будівля стане безпечною для експлуатації».

Представник департаменту гумполітики Олександр Аджимян також додав, що цього року підсилять фундаменти школи № 67 та дитячого садка № 26.

Метки: реконструкция, школа №22