На автовокзале Царичанки бойцу отказались продать билет по УБД

28 сентября на автовокзале пгт. Царичанка боец хотел приобрести билет на Днепр, предъявив удостоверение участника боевых действий. Однако, ему было отказано в грубой форме. Причиной отказа оказалось то, что уже два билета по УБД на этот рейс были проданы.
Этой историей оскорбленный боец Сергей Белоус  поделился в соцсетях.

630_360_1534186369-7285

- 28 вересня я їхав до міста Дніпро на працю. Жінка, яка працює в смт. Царичанка на автовокзалі, відмовилася мені продавати квиток за посвідченням УБД, аргументувала це тим, що вже два квитки за посвідченням продано. На мої слова, що по закону обмежень в кількості пільгових пасажирів на одну маршрутку не має, відповіла, що я "клоун" і це мої проблеми, і квиток все одно не продам. На мою вимогу надати мені книгу скарг та пропозицій відповіла: "В мене її не має і вона мені не потрібна". Всі свої дії вона пояснила папірцем, що на фото, сказала, що це її основний документ. А закони, я так розумію, їй до лампочки, - возмущен защитник.

Пост Сергея вызвал массу обсуждений. Нашлись люди, которые оправдывают действия работницы автовокзала.

-Вона працює на автовокзалі давно,закони також знає, знає і домовленості перевізників. І дійсно є така домовленість - на мікроавтобус 2 чоловіка-пільговики. Так, юридичної сили домовленість не має, але це держава не продумала, хто покриє витрати перевізників. А робити в цьому винною людину, яка сумлінно, з повною віддачею працює роками на автовокзалі, не має права навіть людина з посвідченням УБД, - написала Марина Шаровская.

120370152_840612740011241_3234129808882705121_n

 

 

Метки: автовокзал, пгт. Царичанка, участник боевых действий