Пожалела в суде: мужчина повторно угодил под стражу за насилие над женой

На Днепропетровщине мужчину за домашнее насилие отправили за решетку. 31-летний обидчик систематически совершал домашнее насилие в отношении своей гражданской жены и неоднократно привлекался за это к административной ответственности. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

жена
- Як з’ясували правоохоронці, чоловік обзивав, принижував, докоряв та погрожував фізичною розправою жінці. Однак у суді жінка пожаліла чоловіка та вони примирилися. Чоловік заспокоївся але не надовго і крім психологічного та морального насилля жінка зазнавала і фізичного. Кривдник вже навіть не соромився шістьох дітей і дозволяв агресивну поведінку в їх присутності.
Змучена жінка вирішила ні в якому разі більше не терпіти знущання чоловіка і звернулась по допомогу до поліцейських Криничанського відділення поліції.
За заявою жінки було відкрито кримінальне провадження за ст. 126 – 1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України і 7 грудня чоловіку вже був обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Метки: домашнее насилие