«Молитва за Україну»: дніпровські музиканти стали лауреатами фестивалю української патріотичної пісні в США

В перші дні повномасштабного російського вторгнення дніпровські музиканти в обличчі Julia (Йоль) Fortissimo (вокал), Ольги Журавель (вокал), Світлани Лагутіної (вокал), Костянтина Фарятьєва (гітара, вокал) та Євгена Сальника (скрипка) записали пісню композиторки та поетки з Дніпра Світлани Керенцевої «Молитва за Україну».

 

Безымянный

У вересні дніпровські музиканти стали лауреатами конкурсу, пісня «Молитва за Україну» увійшла, на думку журі, в 150 найкращих.
Про це «Дніпру вечірньому» розповіла журналістка та співачка Ольга Журавель.
-Пісня була написана давно і просто чекала свого часу. Трохи змін у тексті, нове аранжування – і пісня зазвучала по-новому, в унісон подіям лютого 2022 року. В ці лютневі дні нам було конче потрібно зробити щось задля нашої спільної перемоги, як творчим особистостям нам хотілося висловитися з приводу того жаху, що відбувається на нашій рідній землі, зробити свій внесок у боротьбу з ворогом тими і засобами, якими ми володіємо і, звісно, підтримати українців - згадує учасниця проекту дніпровська співачка Ольга Журавель.

 

 

308050216_5817285621649694_6336792586147661238_n

 
Музиканти записали пісню з новоствореним аранжуванням та зняли відеокліп дуже оперативно – за один день. А за кілька місяців авторці Світлані Керенцевій запропонували взяти участь у Першому міжконтенинтальному фестивалі Української патріотичної пісні в США UNITED FOR UKRAINE -2022. У вересні дніпровські музиканти стали лауреатами конкурсу, пісня «Молитва за Україну» увійшла, на думку журі, в 150 найкращих. «Це фактично маленьке Євробачення для україномовної аудиторії у США, - говорить авторка пісні Світлана Керенцева. – Приємно, що «Молитва за Україну набрала велику кількість переглядів. Громадяни США вболівають і моляться за Україну разом з нами». Тепер голоси патріотичних дніпрян звучатимуть в ротації американського Ethno Fm Radio в найближчі п’ять років.

 

Метки: «Молитва за Україну»