Модернізація зовнішнього освітлення у Дніпрі: робота кипить по вулиці Набережній Перемоги

У Дніпрі продовжують модернізувати зовнішнє освітлення по вул. Набережній Перемоги. Зранку 27 січня кипить робота на ділянці біля скверу Прибережний. Роботи планують закінчити до кінця лютого.

осв 1

«Замість старої лінії з неізольованого алюмінієвого проводу проведуть нову повітряну лінію з самонесного проводу протяжністю у 6 тисяч метрів. Також встановлять 146 подвійних кронштейнів. Змонтують 294 LED-світильники, адже вони зекономлять електроенергію та яскравіше світитимуть. До того ж вся Набережна Перемоги поступово переводитиметься на LED-освітлення», – зауважив начальник виробничо-технічного відділу КП «Міськсвітло» Дніпровської міської ради Андрій Кравець.

Щодня працюють 4 одиниці техніки та 12 людей, зауважив підрядник Олексій Григораш: «Ми працюємо постійно, у будь-яку погоду. Звичайно, дотримуючись правил техніки безпеки. Усе постійно перевіряємо й робимо на совість».

осв 2

«Торік ми провели оновлення на ділянці від Мерефо-Херсонського мосту до Інституту фізкультури, також проводилась реконструкція по просп. Героїв», – підсумував Андрій Кравець.

Метки: модернізація освітлення