Місто без окраїн: у напрямку Дніпро–Решетилівка оновлюють вуличне освітлення

У Дніпрі продовжують оновлювати вуличне освітлення. Замість старезних натрієвих ламп та кабельної підземної лінії на дорозі у напрямку Дніпро–Решетилівка замінять світильники та проведуть самонесний ізольований дріт. Зранку й до вечора працюватимуть 4 бригади: дві встановлюватимуть світильники, інші – монтуватимуть лінію. Роботи планують завершити за місяць.

IMG_6279

«В обидві сторони (це 8 км) оновлять 506 LED-світильників, а також змонтують ізольований та міцніший дріт. До цього тут була кабельна підземна лінія, проте вирізали вандали. Встановлене зекономить енергоспоживання, а також зменшиться навантаження. До того ж світитиме яскравіше, вночі це дуже важливо як для водіїв, так і для перехожих, адже на цій ділянці є пішохідний перехід», – розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 3 КП «Міськсвітло» Олег Коротушенко.

IMG_6272

Робота кропітка й треба зробити на совість, вважає працівник КП «Міськсвітло» Олександр Юрчишен: «Доведеться працювати довго, проте те, що встановлюємо, надалі буде легше в обслуговуванні, ніж попередні світильники та лінія».

IMG_6264