«Минирование» мэрии Днепра – это, вероятно, дело рук российских спецслужб», – МЭР

17 апреля Днепр захлестнул вал сообщений о заминировании стратегических объектов. Только за несколько часов правоохранители получили 9 таких сигналов. В частности, был «заминирован» и горсовет. Событие прокомментировал городской голова Днепра Борис Филатов.

- 17 квітня, о 14:23, до міської ради Дніпра надійшло повідомлення про мінування будівлі. Працівників муніципалітету евакуювали. На місці працює поліція та вибухотехніки. За словами міського голови Бориса Філатова, про ймовірний російський слід у диверсії свідчить дивна термінологія, використана у повідомленні про мінування. «До подібних речей я ставлюся скептично, однак ми маємо дотриматися норм закону. Думаю, що це продовження провокацій, зокрема таких, що мали місце під час виборів. Моя версія – це справа рук російських спецслужб. Так, у листі з інформацією про мінування написано, що заміновано будівлю «Дніпровської міської адміністрації». У нашому лексиконі такого немає. Це – суто російський термін, – сказав Борис Філатов.
Ранее мы сообщали  о том, что 17 апреля, около 15:00 поступило сообщение о минировании здания днепровского горсовета. Все сотрудники и посетители были эвакуированы. На месте работают полиция, ГСЧС и кинологи с собакой.

Метки: горсовет, минирование