Субота, 22 червня 2024 року

Медицина, наближена до людей: у Дніпрі відкрили ще одну нову амбулаторію

У Дніпрі, на ж/м Придніпровськ, відкрили нову амбулаторію № 8 центру первинної медико-санітарної допомоги № 10 (вул. Електрична, 15). Занедбану раніше будівлю капітально відремонтували. Оновлення як ззовні, так й усередині: утеплили фасад, замінили усі мережі й комунікації. Також перепланували приміщення під кабінети для зручності як персоналу, так і пацієнтів. У кожному кабінеті кондиціонер. Ремонт виконано з урахуванням доступності: пандус, вказівники зі шрифтом Брайля, тактильна плитка, санвузол для людей з інвалідністю.
амбулатория2

«Цей новий лікувальний заклад відповідає найвищому рівню надання первинної медичної допомоги. Це ще один доказ того, що міський голова Борис Філатов виконує свої передвиборні обіцянки, і Дніпро дійсно стає містом без окраїн завдяки оновленню інфраструктури, відкриттю нових об’єктів медичної галузі тощо. Нові амбулаторії ще з’являться й на інших житлових масивах і мікрорайонах, зокрема й у Таромському», – підкреслив під час виїзної пресконференції 21 січня заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення міськради Андрій Бабський.

Андрій Бабський

Водночас генеральний директор центру первинної медико-санітарної допомоги № 10 Олександр Мартишкін розповів, що капітальний ремонт нової амбулаторії профінансував Світовий банк (близько 8 млн грн), а меблі й обладнання придбано коштом міського бюджету (330 тис. грн). Ще 100 тис. грн (фінансування від НСЗУ) витратили на дооздоблення лікувального закладу.

«У цій амбулаторії працюють чотири сімейних лікарі, які обслуговують понад 7 тис. населення. Раніше пацієнти обслуговувалися в іншій частині ж/м Придніпровськ (амбулаторія по вул. 20-річчя Перемоги), а відтак добиратися туди геть не усім було зручно, оскільки необхідно було долати понад 3 км. Загалом новою амбулаторію № 8 задоволені як містяни, так і персонал, оскільки приємніше перебувати у таких комфортних умовах», – зазначив Олександр Мартишкін.

Олександр Мартишкін

Дніпрянка Таміла Єсіпова вперше у новій амбулаторії, прийшла на консультацію до сімейного лікаря: «Приємно вражена побаченим. Таке все гарне, світлі кабінети, коридори. Нова амбулаторія набагато зручніше розташована, оскільки від неї зовсім поруч мешкаю. А раніше доводилося під’їжджати три зупинки».
Таміла Єсіпова

А Тетяна Яценко прийшла цього дня до свого сімейного лікаря оновити рецепт за програмою «Доступні ліки».

Тетяна Яценко

«Нова амбулаторія – гарна, з усіма зручностями. Дуже добре, що у місті відкривають нові лікувальні заклади і медицину роблять ближчою до людей», – додала жінка.
амбулатория1

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.