Медики Каменского оставили на улице беспомощную 88-летнюю старушку, – СОЦСЕТИ

Медицинский персонал одной из больниц Каменского оставил беспомощную старушку на произвол судьбы на улице. Грустную историю рассказала в фейсбук-группе «ТИПИЧНЫЙ ДНЕПРОДЗЕРЖИНСК (Каменское)» неравнодушная Людмила Полторацкая.

- Сьогодні стала свідком бездушності наших медиків. Очікуючи свою доньку зі стаціонару 7 лікарні (вона лікує зір), на моїх очах медична сестра з терапії вивела на вулицю стареньку бабусю. Вона голосно пояснювала старенькій, як дійти до трамваю. Бабуся стояла безпомічна, сльози почали котитися з очей. Вона тримала в руках свої речі і розгублено шукала очима допомогу. Медсестра щось намагалась їй ще раз пояснити. Я підійшла до бабусі і запропонувала провести її до трамваю. Взявши в одну руку пакет старенької, в другу - колиску з немовлям (гуляла з синочком, 8 місяців), ми попрямували до зупинки. По дорозі бабуся розповіла про те, що вона "дитина війни", їй 88 років. Її до лікарні привезли на швидкій, а додому обіцяли також відвезти машиною з 5 лікарні, (бабуся живе на Дніпрострої), але вчора швидка допомога не приїхала, і вже сьогодні стареньку "випхали" з валізою додому. Діти в неї є, але вже старі, онуки далеко. Невже в лікарні не знайшли можливості доправити її додому. Це просто жах!!! Я посадила її на трамвай і попрохала кондуктора придивитися і висадити на ДМК. Чесно, я хвилююся за неї, як вона далі, чи хтось їй допоможе сісти на 3 маршрут? Люди, люди! Де ваша ЛЮДЯНІСТЬ? Дай Боже, щоб з бабусею було все гаразд! – написала Людмила.

Мнение пользователей Фейсбук по поводу данной ситуации разделились – большинство осуждает медперсонал больницы за жестокосердие, а некоторые стыдят родственников старушки, мол, не такие они уж и старые, чтобы позаботиться о ней.