Медики больницы Мечникова добились ремонта ангиографа

"Днепр вечерний",  наш сайт,  уже сообщал, что медики больницы Мечникова просят отремонтировать важный для спасения жизней аппарат. И добиться этого им удалось. Об этом в соцсети сообщил заместитель главного врача по хирургической помощи, нейрохирург в Днепропетровской Областной Клинической Больницы им. И.И. Мечникова Юрий Скребець‎.

врачи
- Сьогодні нарешті маємо добру новину від Сергія Риженка, який щойно повернувся з Облради: завдяки зусиллям її Голови Святослава Олійника та директора Департамента Валерія Сердюка питання випромінювачів для томографа та ангіографа зрушило з мертвої точки, - отмечается в сообщении. - Тепер впевнені - найближчими тижнями Мечникова знов запрацює на повну потужність, і тисячі простих людей отримають допомогу професіоналів найвищого рівня.
Із самого початку бойових дій Святослав Васильович в ОДА, як ми між собою говорили, "відповідав за війну". Саме він організовував евакуацію поранених до Мечникова.
Валерій Сердюк взагалі вийшов з лікарів Мечникова.
А потім багато років працював пліч о пліч з нами - очолював обласну офтальмологію. Разом ми рятували поранених. Разом пережили багато сумного і радісного.
Наші проблеми Валерій Миколайович знає зсередини, не по чутках.
Ми усвідомлюємо, як важко було "розрулити" ситуацію. Фінансових, політичних та бюрократичних препон було чимало, ми навіть всіх не знаємо.
Тому честь і подяка вам від лікарів і пацієнтів!

Метки: больница Мечникова, ремонт ангиографа