Майже 184 тис мешканців Дніпропетровщини вакцинувалися від COVID-19 двома дозами

На Дніпропетровщині двома дозами вже вакцинували майже 184 тис мешканців. Загалом в області зробили понад 488 тис щеплень. Охочих імунізують безкоштовно. Про це стало відомо під час брифінгу в облдержадміністрації.

«За кількістю щеплень Дніпропетровщина стабільно посідає друге місце після Києва. Щодня робимо їх майже 15 тис. Наше завдання й надалі нарощувати темпи вакцинації. Кінцева мета – досягнути колективного імунітету серед мешканців регіону», – зазначила в.о директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

668845223

В області триває 5-й етап вакцинації від коронавірусу. Щепитися можуть жителі, яким виповнилося 18 років. За показаннями – щеплення вакциною Comirnaty від компаній Pfizer/BioNTech можна проводити дітям з 12 років.

Щоденно на Дніпропетровщині працюють 30 центрів масової вакцинації. 219 навчених медичних бригад працюють в пунктах щеплення при амбулаторіях. Ще 117 мобільних виїжджають імунізувати організовані колективи.

На вибір чотири вакцини – німецько-американська Comirnaty від компаній Pfizer/BioNTech, корейська AstraZeneca, китайський CoronaVac та американська Moderna.

«Закликаю вакцинуватися. Щоб не допустити тяжкого перебігу хвороби, уникнути нових смертей. Не дати шансу ковіду та епідемії», – додала Вікторія Кулик.

Адреси пунктів щеплення та центрів вакцинації – на сайті департаменту охорони здоров’я ОДА, на сайті vaccination.covid19.gov.ua або у сімейного лікаря.

Метки: вакцинация