Матиме безліч спортивних локацій: у Петропавлівці облаштовують стадіон ліцею №2

 Поряд із модернізованим ліцеєм №2 у Петропавлівці оновлюють стадіон. Його роблять багатофункціональним. З двома футбольними полями, баскетбольними й волейбольними майданчиками. А ще тенісним кортом і смугою перешкод. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

13

«В області зводимо «з нуля» басейни. Будуємо і реконструюємо центральні стадіони. Оновлюємо й пришкільні. Робимо їх сучасними, яскравими, професійними», – зазначив Валентин Резніченко.

На об’єкті у Петропавлівці підрядники завершили облаштовувати дренажну систему. Нині укладають бордюри. Засипають щебнем, вирівнюють і утрамбовують майбутні спортмайданчики. Завозять пісок на бігові доріжки.

Працюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Робимо так, щоб було гарно і надійно. Територію огородимо, встановимо освітлення. Для вболівальників біля малого та великого футбольних полів поставимо міні-трибуни», – сказав представник підрядної організації Сергій Ноздрєватов.

ава

Яскравими акцентами будуть волейбольно-баскетбольний майданчик, тенісний корт, легкоатлетичні доріжки, яма для стрибків у довжину, смуга перешкод. Усі спортивні зони встелять професійним штучним покриттям.

«Пишаємося реконструйованою школою. Тепер в нас світлі класи, затишні коридори. А ще радіємо, що поряд облаштовують сучасний стадіон. У проєкті врахували наші побажання та вподобання», – розповіла директорка Петропавлівського ліцею №2 Ольга Цимбал.

Вона додала, що багато учнів ліцею відвідують спортивні секції. Показують високі результати на змаганнях. Тож професійні майданчики будуть з найпопулярніших видів спорту.

default

«Нарешті в нашому селищі з’явиться стадіон. Це просто казка для дітей. Уроки фізкультури зможуть одночасно вести три вчителі», – сказав вчитель фізкультури Ігор Корнєв.

«Будемо проводити змішані заняття. Давати дітям право вибору. Займатися тими видами спорту, які найбільше подобаються», – уточнив вчитель фізкультури Руслан Глянько.

Шестикласниця Влада Яблуновська – юна футболістка. Грає в одній команді з хлопцями. Запевняє, забила вже чимало голів.

«В мене ще молодший братик тут у 2 класі навчається. Чекає на стадіон. Також буде займатися», – розповіла Влада Яблуновська.

default

Учень 6-Б Артем Сінельніков з п’яти років займається футболом. На оновленому стадіоні після завершення робіт найперше хоче оцінити покриття. Воно має бути якісним, аби було зручно грати.

«Половина нашого класу займається спортом. І хлопці, і дівчата. Добре, що матимемо локацію, де зможемо тренуватися», – сказав Артем Сінельніков.

У Петропавлівському ліцеї №2 – 600 учнів.

17