Мать убитого криворожанина не знала, что он воюет на Донбассе

О гибели военнослужащего официальных сообщений из штаба ООС не было. Александра Юркова провели в последний путь на Криворожье 16 июля. Информация о гибели была обнародована Софиевским РТЦК и СП Днепропетровской области, где не указали, при каких обстоятельствах. Наш сайт сообщал, что в зоне ООС погиб наш земляк, 19-летний танкист.

мама

Александр Юрков планировал жениться, но не успел. Также у него остались мама и сестра. О короткой жизни Александра сообщил obozrevatel.com

- Мама Саші Тетяна Миколаївна після звістки про загибель сина не може отямитися. Він ніколи не говорив їй, що воює на Донбасі, - отмечается в сообщении. - Тому коли в дім прийшли військові і повідомили, що хлопець загинув, жінка навіть не відразу зрозуміла, що сталося.

Вона думала, що він у Новомосковську, на навчаннях.
- Його призвали в армію у вересні минулого року, йому тільки виповнилося 18 років, – розповіла одна з односелиць. - Він закінчив коледж і через кілька місяців йому прийшла повістка. Усе відбулося дуже швидко, воєнком сказав: «Збирайся, завтра їдеш». А трохи пізніше він сказав матері, що уклав контракт на військову службу. Але про те, що вже воює на фронті, ні слова не говорив. Мама була впевнена, що він в учебці. Найімовірніше, не хотів її хвилювати…
- Його сестра вчиться в інституті, тож мама тепер фактично залишилася одна. Вона, бідолашна, ніяк повірити не може, що Саші немає. Ходить на його могилу і плаче, адже він зовсім молодий…, – каже знайома.

У Олександра була наречена, дівчина на ім’я Люба. З нею він познайомився в інтернеті.

мама_2

- Після закінчення цього контракту ми збиралися з ним одружитися, – розповідає Люба.

Молоді люди встигли провести заручини в церкві. Щоразу, як видавався вільний час на службі, Саша приїжджав до Люби в гості.
Люба ніяк не могла повірити в те, що її коханого не стало. Про його смерть, на жаль, вона дізналася випадково. Але продовжувала писати йому: «Сашо, де ти, озовися…»

Метки: Александр Юрков