Марія ПУСТОВА – з радісним і світлим весняним Днем оновлення, з ВЕЛИКОДНЕМ!

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ, БРАТИ І СЕСТРИ!

пустовит

Ось і настала головна подія церковного календаря — ВЕЛИКДЕНЬ. Нехай це весняне свято наповнить ваш будинок зарядом позитивних емоцій, запахом печених пасок, розписних яєць і почуттям щирої віри. А молитви розкриють душі рідних і близьких для добра й оптимізму. Зустрічайте Воскресіння Христа дарами природи, накривайте на стіл і відзначайте - з вірою в краще ЖИТТЯ, з надією на МИР!

Цими життєствердними, сповненими віри і любові словами щиро вітаю усю православну спільноту, всіх мешканців Дніпропетровщини, з найвеличнішим християнським святом - радісним і світлим весняним Днем оновлення, з ВЕЛИКОДНЕМ!

Цей день об’єднує всіх нас у єдиному прагненні жити в мирі і розбудовувати нашу країну. Вчить нас любові до ближнього. Вчить піклуватися про знедолених, поважати старше покоління, гідно виховувати дітей. Вчить добру і милосердю.

Саме ці християнські істини сповідує наша політична сила «Опозиційна платформа – За життя!», у самій назві якої утверджується найголовніше - МИРНЕ ЖИТТЯ.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожному з вас Божу благодать, небесну велич і квітучу земну красу. Дарує щирість і радість.

МАРІЯ ПУСТОВА,
керівник Дніпропетровської обласної організації ПП «Опозиційна платформа – «За життя»