Их мама умерла. Кто станет опорой для чудесной ребятни?

дети

Знакомьтесь с дружной семьей Андрея, Софии, Максима и Михаила!Случилось так, что биологическая мама этих детей умерла, они попали в детское учреждение и теперь постоянно спрашивают воспитателей и директора, будет ли когда-то у них новая семья ?! Дети очень дружны, искренние и доброжелательные, их сердца открыты для новых мамы и папы! В группе «Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради» в Фейсбуке о детях сообщается следующее.
- Старший братик Андрій (12 років) - дуже відповідальний хлопчик, який дбає молодшу сестричку, а особоливо про двох молодших братиків: чи добре вони поїли, чи гарно спали, та завжди готовий допомогти вихователям, якщо потрібна його допомога!

дет
А Міша та Макс кожного разу зустрічають старшого братика захопленими окликами та обіймами, як наче це любий тато прийшов з роботи. Андрій має спокійний та врівноважений характер, старанний в навчанні, полюбляє малювати, але найбільше йому подобається зайняття спортом.
Міша (6 років) та Макс (4 роки) - дуже схожі! Вони веселі, активні, багато розмовляють та полюбляють гратися машинками.

дет_4

дет_5_-_копия

дет_3_-_копия
Софійка (8 років) - це маленька принцесса. Їй подобається красиво вдягатися, робити собі гарні зачіски та гратися ляльками. Соня добре потоваришувала з дівчатками в групі. Зараз дівчинка навчається вже в другому класі, дуже любить малювати та розмальовувати.

дет_2
Цим діткам просто необхідні батьківські тепло та турбота! Можливо, саме ваше серце защимило по-особливому дивлячись на фото цієї сім’ї!.. Можливо саме ваша домівка стане місцем щасливого дитинства та нового початку для Андрія, Софії, Михайлика та Макса!
Андрій- №0024680
Софія - №0022961
Михайло - №0250347
Максим - №0286225
Для усиновлення та опіки, влаштування в прийомну сім’ю, дитячий будинок сіменого типу.
За більш докладною інформацією про дітей та з питань усиновлення та влаштування до сімейних форм виховання звертатись:
в управління-службу у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради за номерами +38(056)744 60 88, +38(056)744 70 61

Метки: дети, сироты