Логотип і великий герб Дніпра: використання офіційної символіки міста

Великий герб Дніпра та офіційний логотип зареєстровані як торговельні марки, тому, щоб захистити символіку міста від небажаного використання, у мерії розповіли правила їх публікації.

«За свідоцтвом великий герб можна використовувати у рекламі, розповсюдженні оголошень, у навчальному процесі, медичних та юридичних послугах, під час проведення культурних заходів тощо. А от емблема Дніпра, де зображений щит і хвиля, зареєстрували, аби закріпити за територіальною громадою монопольне право розміщення, наприклад, у сувенірній продукції або на торговельних точках чи послугах, які здійснюють комунальні підприємства або підприємства за дорученням територіальної громади», – розповів директор департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Артем Павлов.

Логотип Дніпра (11)

Щоб отримати дозвіл, треба підписати з власником (міською радою) ліцензійний договір, де буде зазначено навіщо, в які строки і де буде використовуватися символіка міста.

«Таким чином місто захищає свої візуальні символи. Уся офіційна інформація та важливі події від міста супроводжуються зображенням герба або логотипа. Це не означає, що місто хоче заробляти на торговельних марках, просто відтепер складніше буде використовувати офіційну символіку Дніпра не за призначенням», – наголосив головний художник Дніпра Сергій Білопольський.

Офіційно великий герб Дніпра зареєстрували в 2018 році, двома роками пізніше подібний документ отримав і логотип міста.

Логотип Дніпра (15) Логотип Дніпра (14) Логотип Дніпра (12)

Метки: герб Дніпра, символіка міста