Лишь бы отчитаться: на проспекте Героев сделали ремонт на уровне 1970-х

В очередной раз фантазии коммунальных служб нашли свое воплощение во время ремонта тротуаров на проспекте Героев в Днепре. Такое впечатление, что, или рабочими никто не руководил, или эти самые руководители понятия не имеют, как нужно правильно, по-современному делать понижения на пересечениях тротуаров и проездов.

На паблике Urban Dnipro появился подробный анализ "трудов" городских коммунальщиков в разрезе "как сделали - как нужно делать".

- Головна ж проблема понижень — це їхня ширина. Вона мінімальна та ледь охоплює третину ширини тротуару. Формально воно є, але такий підхід є недбалим та байдужим. І це в той час, коли в усіх містах, що дбають про комфорт та безпеку своїх містян, замість понижень роблять підвищення проїзду до рівня тротуару, що робить прохід абсолютно безбар'єрним та безпечним, адже не потрібно спускатися на рівень проїзду, а авто фізично не може проїхати з великою швидкістю.

Але у нас все вийшло навпаки — авто мають абсолютну безбар'єрність, а людям доводиться зістрибувати та застрибувати з тротуару на тротуар..., - говорится в сообщении.

Убедится вы можете сами посмотрев на фото.

Так не правильно.

сделали1

сделали2

Погляньте на кількість людей та на ширину пониження — це смішно!

А вот так правильно.

должно_быт_1 должно_быт_2

- Тут якісних змін не відбулося — просто оновили інфраструктуру 70-х років минулого століття, - резюмирует автор.

Метки: ремонт дорог, ремонт тротуаров