Легендарная вышивальщица Днепропетровщины празднует 90-летие

Сегодня исполняется 90 лет замечательной женщине, жительнице села Орлы - Анне Дмитриевне Ященко, которая всю жить занималась вышивкой.

О знаковой дате сообщается на фб-странице Покровское ОТГ 

шив

«Це людина, котра усе своє життя присвятила українській вишивці, аби через неї подарувати людям красу, незвичайний світ. Від імені керівництва Покровської селищної ради та голови територіальної громади С. А. Спажевої з визначною датою ювілярку привітав староста Е.М. Романець, від товариства «Дружба» В.М. Копичай і В.Г. Чубенко, від імені ради ветеранів праці - М.І. Людна, від працівників культури - О.А. Ященко.
Гості принесли в дім майстрині декоративно-прикладного мистецтва, трішечки радості та розради, маленьке свято для душі, бо всі вони щиро дякували Ганні Дмитрівні за талант, за неперевершені творіння її золотих рук. Адже десятиріччями, жінка вправно, нитка за ниткою, уміло малювала візерунки на килимах, картинах, портретах, рушниках, скатертинах, серветках... Неодноразово Г.Д. Ященко зі своїми роботами брала участь у звітних концертах в Орлах, фольклорних фестивалях у районі, вони були окрасою сільських, районних, обласних виставок.
Тож, з нагоди визначного ювілею бажаємо Ганні Дмитрівні міцного злоров’я, щастя, земних щедрот, довголіття, теплих і сонячних днів!». – отмечается в сообщении.

шив_2 шив_3 шив_5

Метки: вышивальщица, юбилей