Во избежание “Звездных войн”: КБ Южное опубликовало Принципы колонизации Луны

Мечты и планы колонизировать Луну не оставляют космическое мировое сообщество. Будучи самым близким к Земле небесным телом, Луна рассматривается как составная часть будущей космической инфраструктуры Солнечной системы.

Радует тот факт, что наше КБ "Южное" - в деле, нас рассматривают как полноправного партнера Лунной программы.

Мы уже писали, что  ГП «КБ «Южное» были проведены работы по концептуальному проектированию лунной промышленно-исследовательской базы. https://www.yuzhnoye.com/images/news/lib.pdf

А на днях на сайте КБ были опубликованы 15 принципов Лунного поселения, разработанных Ассоциацией Лунного поселения (Moon Village Association - MVA). Эти "Заповеди" адресованы всем участникам Лунной Программы. Их соблюдение позволит избежать "звездных войн" и земных конфликтов при создании уникальной Лунной колонии.

На сайте КБ «Южное» об этом сообщается следующее.

Що таке Асоціація Місячного поселення?
Асоціація Місячного поселення (www.moonvillageassociation.org) була сформована у м. Відень у 2017 році з метою реалізації концепції Місячного поселення, виконуючи функцію платформи для комунікації сторін, що зацікавлені у дослідженні Місяця та досягненні постійної присутності людини на Місяці. Основа MVA – це спільнота професіоналів та організацій з більш ніж 40 країн.
Що таке Принципи Місячного поселення?
Принципи Місячного поселення містять як базові юридичні принципи, що будуть направляти діяльність людства на Місяці, та положення, що спонукають до створення передових методів вирішення практичних проблем, пов’язаних з постійною присутністю людини на Місяці.
До кого застосовуються ці принципи?
Передбачається, що Принципи Місячного поселення застосовуються до всіх, хто проводить діяльність на Місяці або у навколомісячному просторі.
Принципи Місячного поселення наразі розміщені на веб-сторінці організації та доступні для відкритого обговорення.

MoonVA_ua_1

Как ранее сообщал наш сайт, КБ «Южное» представило свою лунную программу.

 

Метки: Ассоциация Лунного поселения, КБ «Южное», Луна