Кто должен менять выцвевшие фото на Аллее Героев?

К 25-летию Дня независимости Украины в Днепре так и не успели обновить фотографии погибших защитников нашей Родины – об этом на своей странице в сети Фейсбук сообщает общественный деятель Людмила Кострюкова.

« ... А тим часом наближалася річниця Незалежності. Ми знали, що на Алею прийдуть люди, щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв Небесноі Сотні і воїнів ЗСУ, МВД, добровольців. Звернулися до інших працівників ОДА, щоб вони, маючи владні повноваження, допомогли через райвіськомати зв'язатися з родичами загиблих і щоб вони передали їхні світлини, які бажають бачити на Алеї Героїв. Нам навіть пообіцяли в ОДА, що зроблять фото однакового формату з захисним покриттям від сонця і дощу.
Обіцяли, обіцяли, обіцяли... Запевняли, що все буде зроблено у найкращому вигляді. На то вони і нова влада.

За тиждень до свята я знову зателефонувала щодо Алеї Героїв. Знову заспокоїли.

А на День державного прапора, що відзначався біля облдержадміністрації, ми пройшлися Алеєю Героїв і ...

Розпач! То хіба ж так шанують своіх Героїв-захисників? Вигорівші на сонці папірці, які колись були світлинами, пожухлі квіти, місцями обдерта краска... Не всі світлини у такому стані, і не скрізь сліди іржі, але ж...

Десь о 21 годині зателефонувала помічниця Г.О. Пригунова і запевнила, що після свята будемо серйозно займатися Алеєю Героїв, а поки що Глєб Олександрович передав особисті кошти на квіти.
Після зібрання громадськості біля пам'ятника молодому Тарасу ми пішли садити квіти на алеї. (Ніна Єлоєва, Марія Подобная, Кирил Дороленко, Лариса Чернікова, пізніше приєднався незнайомий нам молодий чоловік на ім'я Андрій).

аллея 2 аллея 1

Метки: аллея Героев