Громкое дело: в Кривом роге начался суд над полицейским, насадившим собаку на вилы

Резонансный случай жестокого обращения с бездомной собакой произошел год назад в Кривом Роге. Средь бела дня мужчина насадил на вилы песика и пытался сжечь ее живьем.

В живодере признали начальника уголовного отделения полиции на станции Кривой Рог-Главный Криворожского отдела полиции в Днепропетровской области, майора полиции Александра Руденко. Его обвиняют в жестоком обращении с животным по ч. 3 ст. 299 Уголовного кодекса Украины.
Об этом на своей странице в ФБ сообщает зоозащитница Алина Боднар.
«Поліцейський, який наколов собаку на вила і кинув її живу в багаття аби спалити, постане перед судом.
2 березня 2019 року "правоохоронець" спочатку вдарив тварину вилами, потім наздогнав пса та встромив вила у його тіло, підняв та жбурнув у багаття, яке розвів незадовго до інциденту. Від загибелі тварину врятували очевидці події.
Сам малими сказав, що нібито так захищав сина від агресивної собаки, проте свідки кажуть зовсім інше.
Собаку встигли врятувати, він живий, із травмами, йому надали допомогу волонтери.
Свідки жорстокого поводження є. Собаку добре знають місцеві жителі, його годували й опікали, він ніколи не був агресивним, а причина такої поведінки "майора" - "дістали ці собаки".
"Ми були шоковані тим, що побачили. Ця людина - мій сусід, ми перед цим бачилися, віталися. І він бере собаку на очах, насаджує на вила і кидає в багаття. Мені не вистачає слів. Це неадекватна людина, крім того, ще й працівник поліції. Не розумію, як там працюють такі люди", - сказав свідок події Микола Ковальчук.
Пес не був агресивним, а навпаки, добрий і доброзичливий за характером. Уже кілька років Капловухий, так прозвали чотириногого місцеві, жив поблизу гаражного кооперативу разом з іншими собаками і нікого не чіпав.
Після побаченого свідки викликали поліцію.
"Поліція приїхала лише через годину, я її двічі через "102" викликав. Кажу, собака ж страждає, треба її кудись везти. Запитав у них допомогти з автомобілем, вони не дозволили", - пояснив Микола Ковальчук.
За словами свідка, бідна тварина самостійно на передніх лапах відповзла від вогнища, далі пересуватися вже не змогла. Разом із сином Микола відвіз собаку до ветлікарні. Хірург виявив дві великі колоті рани і безліч інших, гематому та пошкодження сечового міхура. Рани собаці обробили та зробили рентген.
Керівництво поліції живодера залишили у своїх рядах. Сподіваюсь, звільнять його хоча б тоді, коли винесуть вирок.
Заступника начальника кримінального відділення поліції на станції Кривий Ріг-Головний Криворізького відділу поліції у Дніпропетровській області, майора поліції Олександра Руденко обвинувачують у жорстокому поводженні з твариною за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України», - отмечается в сообщении.

Автор поста уточнила, что первое заседание суда не состоялось, слушание перенесено на неопределенный срок.

соака-77 собака собака-2 собака-3 собака-4 собака-888
Ранее мы писали  о том, что в Кривом Роге полицейский насадил собаку на вилы и бросил в костер.

Метки: живодер, Криворожский полицейский, собака